• +905538865042
  • info@genelwebhizmetleri.com

Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Konak, İzmir

2013 yılında kurulan Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim alanında hizmet vermektedir.

Ürün ve hizmetlerini sunarken, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve en yenilikçi çözümlere odaklanan Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, teknolojik gelişmeleri sadece takip eden değil; gelişime açık, yenilikçi ve geniş vizyonuyla, müşterilerine katma değerli çözümler sunan bir kurumdur. Müşterilerinin kârlılığını ve verimliliğini arttıracak teknoloji ve uygulamaları, ölçeklenebilir bir yapıda yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunan Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, sağlam alt yapısı ve uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

E-Ticaret Paketlerimiz

İşletmenizin düşük maliyetle internette var olması için ihtiyaç duyacağınız her şey;
Gelişmiş Kullanıcı Yönetimi, Çoklu Mağaza, Seçenek ve Özellikler, Sınırsız Kategori Ekleme, Sınırsız Ürün Ekleme, Filtreler, Çoklu Parabirimi, Çoklu Dil Desteği, İndirim ve Kampanyalar ve dahası...

E-Ticaret İlave Modüller

Xml Entegrasyonu, Sepette İndirim modülü, Fatura Yazdırma modülü, Müşteri Mesajlaşma modülü, Çoklu Fotoğraf Yükleme modülü, Ziyaretçi Defteri modülü ve ihtiyaç duyacağınız özel modüllerrimizle hizmetinizdeyiz.

Diğer Hizmetlerimiz

Detaylı bilgi almak için Hemen Arayın Danışmanlarımız Size Yardımcı Olsun...

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi
Mustafa Genç
Telefon
08508851357
Cep Telefonu
05327171560
Web Site
https://www.ekipisi.com.tr
Adres
İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:90 K:7 D:702

Harita

Anahtar Kelimeler

Yorumlar